Kurumsal Bilgiler

Pamukspor Merkezi 14.000 metrekare üzerine kurulmuş, bünyesinde Fitness Center, Açık veKapalı Tenis Kortları, Açık Yüzme Havuzu, Sauna, Squash kortu, Masa Tenisi, Kapalı Spor Salonu, Restaurant, Cafe - Bar ve Butik Otel bulunan bir komplekstir. Şirketimiz bir Altınbaş Gurubu iştirakidir.

Yönetim ilkemiz; kaliteyi ve insanı odak alan, organizasyonun bütün üyelerinin katılımına ve sürekli gelişmesine dayanan, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile uzun vadeli başarıyı – verimliliği amaçlayan, yüksek enerji ve mükemmelliği hedefleyen yönetim şeklidir. Kurum Kültürümüz; kurum içi değerlerimiz, inançlarımız ve alışkanlıklarımız, üyelerimize verdiğimiz yüksek değerdir.

Kulübümüzde üyelere sportif ve sosyal aktiviteler ile hizmet verilmekte, ayrıca çocuklara yönelik spor okullarında eğitim verilmektedir. Federe Spor Kulübünde de Basketbol,Yüzme ve Tenis branşlarında lisanslı sporcu yetiştirilmektedir.

Sporun Doğru Adresi

Unutmayın! Sağlıklı yaşamın bir zor yolu vardır, bir de Pamukspor Yolu...
Pamukspor Merkezi, Pamukspor, fitness, tenis, basketbol, Squash, spa, sauna, jakuzi, şok havuzu, pilates kursları, personal trainer , yaz spor okulu, kış spor okulu, studio dersleri, studio kursları, zumba, spinning, cycle, açık havuz, trekking, pilates, core pilates, hard core pilates, fatburn, high cycle, kick-box, tae-bo, reformer pilates, Personal Trainer, functional training, kettle-bel pilates, yüzme kursları, masa tenisi