menu close menu

Üyelik

Pamukspor; 1993 yılında 14000 metre kare alan üzerine kurulmuş bir spor merkezidir. Kulübümüz hafta içerisinde 07:00/22:00 saatleri arasında, cumartesi günü 07:00/20:00 ve Pazar günüde 07:00/19:00 aralığında siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

 

Üyeliklerimiz minimum 1 yıl sürelidir. alacağınız pakete ve ödeme planınıza göre bütçelerinde farklılık göstermektedir.

 

Fitness üyeliğimiz içerisinde koşu bantları , yatay ve dikey bisikletler, art trainer ve kürek aletlerinden oluşan bir cardio alanı, uzman hocalarımız eşliğinde bölgesel çalışmalar yapabileceğiniz serbest ağırlık alanı ve hem sporu daha keyifli hale getirmek için hem de sahip olmak istediğiniz vücut ölçülerinizedaha çabuk ulaşabilmeniz için 3 farklı stüdyoda zumba,plates , spining,kick boks, taebo gibi grup egzersizlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Ayrıca bu üyelik paketine;
 günlük rezervasyon yaptırarak squash kortlarımızdan ve masa tenisi stüdyomuzdan ,
bayan soyunma odamız içerisinde sauna ve jakuzi  ve ortak kullanım alanı olarak hizmet veren  sauna şok havuzu ve jakuzi ile sevdikleriniz ile beraber sizlere keyif ortamı sağlarken ortak kullanım alanımdaki sauna bardan  taze meyve suları, sıcak ve soğuk içecekler ayrıca soğuk sandviç temin edebilirsiniz.