menu close menu

Hakkımızda

Pamukspor Merkezi 14.000 metrekare üzerine kurulmuş, bünyesinde Fitness Center, Açık veKapalı Tenis Kortları, Açık Yüzme Havuzu, Sauna, Squash Salonları, Kapalı Spor Salonu, Konferans Salonu, Restaurant, Cafe - Bar ve Butik Otel bulunan bir komplekstir. Şirketimiz bir Çukurova Gurubu iştirakidir.

Yönetim ilkemiz; kaliteyi ve insanı odak alan, organizasyonun bütün üyelerinin katılımına ve sürekli gelişmesine dayanan, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile uzun vadeli başarıyı – verimliliği amaçlayan, organizasyonun bütün üyelerine ve topluma yarar sağlayan, yüksek verimliliği ve mükemmelliği hedefleyen yönetim şeklidir. Kurum Kültürümüz; biçimsel yapımızı karşılıklı olarak etkileme niteliğindeki kurum içi değerlerimiz, inançlarımız ve alışkanlıklarımız, üyelerimize verdiğimiz değerdir.

Kulübümüzde üyelere sportif ve sosyal aktiviteler ile hizmet verilmekte, ayrıca çocuklara yönelik spor okullarında eğitim verilmektedir. Federe Spor Kulübünde de Basketbol, Yüzme ve Tenis branşlarında lisanslı sporcu yetiştirilmektedir.

Geniş bir alana sahip olan Pamukspor da tüm ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilmenin keyfini yaşayacak, dostlarınızla hoşça vakit geçirecek ve sağlıklı yaşamın önemini göreceksiniz. Dünyada son yıllarda en çok karşılık gören yenilik Functional Training ile eğlence ve sporun bir araya getirildiği aktiviteler olarak yansımıştır. Functional Training sistemi doğrultusunda kulüplerde özel oluşturulan serbest alanlar ve bu alanlarda çalışılan alternatif ekipmanlar ile yepyeni fitness alışkanlığı yaratıyor. Diğer yenilik ise sporun monoton, çok tekrara dayanan sıkıcı rutini yerine, eğlendirerek spor yaptırmayı ilke edinen yeni egzersiz metotlarıdır. Pamukspor Merkezinde dünyadaki tüm yeniliklere anında ulaşacak, çağdaş metotlarla spor yapmanın zevkini yaşayacaksınız.

Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde kullanılan ekipmanlar, günlük yaşamda yaptığınız bazı hareketleri size spor sayesinde verecektir. Örneğin, power bag ile çalışırken günlük hayatta yerden herhangi bir şeyi alıp kaldırıp, taşıyıp yere bıraktığınız duygusunu yaşayabiliyorsunuz. Doğal yaşamdaki bazı hareketleri spor ekipmanları ile yapıyor, farklı bir fitness deneyimi yaşıyorsunuz. Bu amaçla, kulübümüzde serbest hareket bölgelerimizde, Bulgarian bag, power bag (güç barı), medicine ball (sağlık topu), halat, TRX, kettlebell (kulplu gülle) gibi ekipmanlar ile hem birebir hem de grup halinde çalışılabilen alanlarımızda, stüdyo derslerimize katılıp spor yapmanın ve sağlıklı kalmanın keyfini yaşayacaksınız.

Unutmayın Sağlıklı Yaşamın bir zor yolu vardır, bir de Pamukspor Yolu...